Ansatte

Carl O. Geving Administrerende direktør

Mobil: 915 82 454
Epost: carl@nef.no

Daglig leder av Forbundet og Servicekontoret. Øverste ansvarlig for alle aktiviteter i sekretariatet.

Svein Strømnes Kommunikasjonssjef

Mobil: 454 85 082 / 930 94 191
Epost: svein@nef.no

Ansvarlig for intern og ekstern kommunikasjon

Nina Fodstad Skumsrud Fagsjef

Mobil: Juridisk svartelefon: 24 11 59 99 - direkte: 45 48 50 89
Epost: juridisk@nef.no

Advokat MNA
Kursutvikler/foredragsholder. Besvarer henvendelser fra medlemmer. Sekretær for Etisk Nemnd

Katerin Lind-Klev Juridisk rådgiver

Mobil: Juridisk svartelefon: 24 11 59 99 - direkte: 45 48 50 87
Epost: juridisk@nef.no

Advokat MNA
Kursutvikler/foredragsholder. Besvarer henvendelser fra medlemmer. Sekretær og juridisk rådgiver for Forum for Næringsmeglere.

Linda Klokk Juridisk rådgiver

Mobil: Juridisk svartelefon: 24 11 59 99 - direkte: 45485088
Epost: juridisk@nef.no

Advokat – MNEF/MNEF
Kursutvikler/foredragsholder. Besvarer henvendelser fra medlemmer.

Kine Morud Aarum Salgs- og markedssjef

Mobil: 454 85 083 / 90045557
Epost: kine@nef.no

Ansvarlig for all markedsføring av NEF og NEFs tilbud.

 

Mette Hagtvedt Administrasjonssekretær

Mobil: 926 78 044
Epost: mette@nef.no

Sekretær for Fagavdelingen med ansvar for påmelding og fakturering av kurs. Ansvarlig for medlemsregisteret og medlemsservice.

Elisabet Gusgaard Dahl Organisasjonssjef

Mobil: 454 85 084
Epost: elisabet@nef.no

Eiendomsmegler MNEF/Diplomøkonom
Sekretær for styret i NEF og OAEF. Redaktør for Håndboken, kontaktperson for lokalforeningene og Gullmegleren.

Marianne Robøle Ellefsen Administrasjonssekretær

Mobil: 926 08 237
Epost: marianne@nef.no

Koordinator for NEFs konferanser. Medlemsservice.

Sissel Haugen Administrasjonssekretær

Mobil: 928 30 861
Epost: sissel@nef.no

Ansvarlig for bestilling av bøker og div. materiell. Medlemsservice. Betjener sentralbord og firmapost.

Liv Østgård Fagerland Forbrukerrådgiver i bolighandelen

Mobil: 40000102
Epost: forbruker@nef.no

Svarer på forbrukerspørsmål i forbindelse med bolighandelen.

Les mer om tjenesten her.