Ansatte

Carl O. Geving Administrerende direktør

Mobil: 915 82 454
Epost: carl@nef.no

Daglig leder av Forbundet og Servicekontoret. Øverste ansvarlig for alle aktiviteter i sekretariatet.

Svein Strømnes Kommunikasjonssjef

Mobil: 454 85 082 / 930 94 191
Epost: svein@nef.no

Ansvarlig for intern og ekstern kommunikasjon

Margrethe Røse Solli Fagsjef

Mobil: Juridisk svartelefon: 24 11 59 99 - direkte: 45 48 50 88
Epost: juridisk@nef.no

Advokat MNA/ Eiendomsmegler MNEF/
Kursutvikler. Besvarer henvendelser fra medlemmer. Ansvarlig for Dokumentsamlingen.
Leder av FREMS.

Nina Fodstad Skumsrud Juridisk rådgiver

Mobil: Juridisk svartelefon: 24 11 59 99 - direkte: 45 48 50 89
Epost: juridisk@nef.no

Advokat MNA
Kursutvikler/foredragsholder. Besvarer henvendelser fra medlemmer. Sekretær for Etisk Nemnd

Katerin Lind-Klev Juridisk rådgiver

Mobil: Juridisk svartelefon: 24 11 59 99 - direkte: 45 48 50 87
Epost: juridisk@nef.no

Advokat MNA
Kursutvikler/foredragsholder. Besvarer henvendelser fra medlemmer.

Peter Rånås Markedssjef

Mobil: 454 85 083 / 907 68 100
Epost: peter@nef.no

Ansvarlig for all markedsføring av NEF og NEFs tilbud.

Carsten Pihl NEFs forbrukerrådgiver i bolighandelen

Mobil: 400 00 102

Jurist
Forbrukerrådgiver for bolighandelen. Svarer på spørsmål fra forbrukere om boligkjøp, boligsalg og eiendomsmegling.

Ta kontakt! Les mer om Forbrukerrådgiveren og muligheter for kontakt her!

Mette Hagtvedt Administrasjonsleder

Mobil: 926 78 044
Epost: mette@nef.no

Sekretær for Fagavdelingen med ansvar for påmelding og fakturering av kurs. Ansvarlig for medlemsservice.

Elisabet Gusgaard Dahl Organisasjonssjef

Mobil: 454 85 084
Epost: elisabet@nef.no

Eiendomsmegler MNEF/Diplomøkonom
Sekretær for styret i NEF, OAEF, Forum for Næringsmeglere, redaktør for Håndboken, kontaktperson for lokalforeningene, Gullmegleren.

Marianne Robøle Ellefsen Administrasjonssekretær

Mobil: 926 08 237
Epost: marianne@nef.no

Koordinator for NEFs konferanser. Medlemsservice.

Sissel Haugen Administrasjonssekretær

Mobil: 928 30 861
Epost: sissel@nef.no

Ansvarlig for bestilling av bøker og div. materiell. Medlemsservice. Betjener sentralbord.

Liv Østgård Fagerland Ansvarlig for Reklamasjonsnemndas sekretariat

Mobil: 22 12 90 90
Epost: post@eiendomsmeglingsnemnda.no

Eiendomsmegler MNEF
Besvarer henvendelser fra publikum til Reklamasjonsnemda

 

Kristiane Emilie Berg Sekretær for Reklamasjonsnemnda

Mobil: 22 12 90 90
Epost: post@eiendomsmeglingsnemnda.no

Besvarer henvendelser fra publikum til Reklamasjonsnemda